Aryanic
  • تسلیت رهبر برای زلزله کرمانشاه
  • دعای هر روز ماه صفر
  • کارشناسی مهر 1396 دفترچه
  • چهارمین کنگره ملی آموزش عالی مهارت و اشتغال
  • پذیرش دوره های کاردانی دانشگاه
  • زمان ملاقات با رئيس واحد استاني
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > دکتر امید ریاست محترم دانشگاه از مراکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، فرهنگ و هنر، امام رضا(ع) و پارک علم و فناوری استان کرمانشاه بازدید نمودند.

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید ریاست عالیه دانشگاه از مراکز آموزش علمی کاربردی و پارک علم و فناوری استان

دکتر امید ریاست محترم دانشگاه از مراکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، فرهنگ و هنر، امام رضا(ع) و پارک علم و فناوری استان کرمانشاه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه: طی بازدید از مجموعه مرکز جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری استان کرمانشاه، دکتر امید در جریان امکانات، فضاهای آموزشی و زیر ساخت های موجود در این مجموعه دانشگاهی قرار گرفتند و رایزنی هایی با ریاست مجموعه جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری کرمانشاه داشتند.

دکتر امید ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از امکانات موجود در پارک علم و فناوری کرمانشاه می توان  در جهت تربیت دانشجویان مهارتی گام های بلندی برداشت.

در جریان بازدید ریاست دانشگاه از مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر، توضیحات جامعی از طرف رئیس این مرکز آموزشی به جناب دکتر امید ارائه شد.

همچنین ملاقاتی بین ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی وریاست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه صورت گرفت و پس از بازدید از بخش های مختلف مرکز فرهنگ و هنر واحد یک کرمانشاه، تنها نگارخانه دیجیتال در غرب کشور و در این مرکز آموزشی توسط  ریاست دانشگاه  جناب آقای دکتر امید و حجت الاسلام جعفری افتتاح گردید.

سومین مرکز آموزشی که توسط ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد بازدید قرار گرفت مرکز آموزش علمی کاربردی امام رضا(ع) در شهرستان   اسلام آبادغرب بود.

 

دکتر امید پس از بازدید شرایط، امکانات و موقعیت این مرکز را مناسب ارزیابی نمودند و طی یادداشتی در دفتر یادبود مرکز امام رضا(ع) خواستار ایفای نقش فعال آن مرکز در جذب دانشجو از کشور عراق شدند.

 


١٤:١٦ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٢٦٧٦٧    /    تعداد نمایش : ٥٥٠