ثبت نام وام شهریه دانشجویی آغاز شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۵ کد : ۴۸۳۹۳ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ثبت نام وام شهریه دانشجویی در پورتال صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 آغاز شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اعلام این خبر گفت: ارائه تسهیلات دانشجویی منوط به ثبت اولیه درخواست دانشجو در پورتال دانشجویی سامانه صندوق رفاه دانشجویان می­باشد، لذا دانشجویان متقاضی وام می­بایست نسبت به ثبت اطلاعات فردی و درخواست خود از طریق پورتال مذکور به آدرسwww.swf.ir  از تاریخ 98/11/15 اقدام نمایند.

وی افزود: دانشجویانی که در دو نیمسال گذشته از وام شهریه بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده نموده اند نیازی به مراجعه مجدد به شعب بانک ندارند و صرفاٌ بایستی درخواست خود را به مرکز آموزش علمی کاربردی محل تحصیل ارائه کنند.

دکتر پیش بین خاطرنشان کرد: دانشجویانی که از طریق ثبت نام در سایت عتبات دانشگاهیان، به عتبات مشرف شده­اند می­توانند با ارائه مستندات در صورت تأهل مبلغ پانزده میلیون ریال و در صورت تجرد مبلغ ده میلیون ریال وام دریافت نمایند و در غیر این صورت، با ارائه صفحه ممهور به مهر خروج از کشور(پاسپورت) می­توانند از وام زیارت عتبات به مبلغ هفت میلیون ریال استفاده کنند.

کلید واژه ها: صندوق رفاه دانشجویانوام دانشجو دانشگاه علمی کاربردی


( ۳ )

نظر شما :