تمدید مهلت ثبت نام دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 5 مهر

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۰ کد : ۱۶۵۴۹ اسلایدر اخبار
تمدید مهلت ثبت نام دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 5 مهر
تمدید مهلت ثبت نام دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای  بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 5 مهر

تمدید مهلت ثبت نام دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای

 بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 5 مهر

 

کرمانشاه، روابط عمومی واحد استانی: سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از تمدید مهلت ثبت نام دوره های بدون آزمون مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 5 مهرماه خبرداد.

دکتر راد ملکشاهی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه در ادامه افزود: با توجه به استقبال داوطلبان و همچنین اصلاحاتی که در دفترچه راهنمای ثبت نام پذیرش برای دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای بدون آزمون صورت گرفته است، مهلت ثبت نام در این دوره ها تا پایان روز دوشنبه 5 مهرماه تمدید گردید و اطلاعیه ای در خصوص اصلاحات صورت گرفته در دفترچه راهنما در روز چهارشنبه 31 شهریور ماه در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

وی در ادامه تصریح نمود: آن دسته از دواطلبانی که قبلا نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کرده اند در صورت علاقه مندی می توانند تا 5 مهرماه با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات و همچنین کد رشته محل های انتخابی خود اقدام کنند.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کابردی استان کرمانشاه افزود: در این دوره در استان کرمانشاه حدود 6000 نفر در  79 كد رشته محل در  15 مرکز آموزش علمی کاربردی در 3 گروه آموزشی صنعت، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی پذیرش می­ شوند.

وی در پایان تصریح کرد: در این پذیرش 5 دوره کارشناسی ناپیوسته جدید و مورد نیاز استان راه اندازی شده است که این دوره­  ها عبارتند از:  کارشناسی حرفه ای رشته های پدافند غیر عامل، حفاظت اطلاعات سازمانی، مدیریت رفاه اجتماعی، موسیقی گرایش آهنگسازی ایرانی و مهندسی فناوری صنایع شیمیایی.

 

 

 


نظر شما :