آغاز پذیرش دوره‌های کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی ورودی مهرماه ۹۷

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۹۷۳۷ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه، ثبت نام پذیرش دوره‌‌‌‌‌‌‌های کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه 97 از روز دوشنبه 97/05/29 آغاز و تا روز یکشنبه 97/06/04 ادامه دارد. لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشند، برای ثبت نام به سایتwww.sanjesh.org مراجعه نمایند.

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی این دانشگاه براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط این دانشگاه صورت می‌گیرد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری می‌باشد.

داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرسwww.sanjesh.org  نسبت به ثبت‌نام اقدام نماید. لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر 97 همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش در دسترس خواهد بود.

همچنین لیست کدرشته محل‌ دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه در فایل ذیل قابل دسترسی و دریافت می‌باشد.


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: پذیرش دانشجو کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


( ۱ )

نظر شما :