گرامیداشت روز دانشجو در مرکز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های کرمانشاه

۱۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰ کد : ۴۱۳۴۰ اخبار
گرامیداشت روز دانشجو در مرکز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: آیین گرامیداشت روز دانشجو با حضور جمعی از مسئولین محلی، رییس، کارکنان، مدرسان و دانشجویان مرکز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری کرمانشاه در سالن اجتماعات این مرکز آموزشی برگزار گردید.

پس از تلاوت آیات کلام الله مجید، مهندس آذرافزا، رییس مرکز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های کرمانشاه با اشاره به شهادت 3 تن از دانشجویان دانشگاه تهران در 16 آذر سال 1332 در خصوص علت نامگذاری این روز به نام دانشجو توضیحاتی را بیان داشت.

وی در ادامه گزارشی از وضعیت آموزشی، رشته‌های تحصیلی و فضاهای آموزشی و کالبدی مرکز ارایه داد و از تلاش برای ایجاد رشته‌های تحصیلی جدید و مورد نیاز استان در مرکز علمی کاربردی همیاری شهرداری‌های کرمانشاه خبر داد.

مهدی آذرافزا گفت: علاه بر مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی، دوره‌های آموزشی کوتاه مدت نیز در این مرکز برگزار می‌گردد که در سال جاری دوره‌های جدیدی به آنها اضافه شده و در این راستا از حمایت‌‌های واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه تشکر می‌نماییم.

آقای چقازردی معاون مرکز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های کرمانشاه، دیگر سخنران این مراسم بود که در باب فرهنگ ایرانی اسلامی و نقش دانشجو در هویت بخشیدن به جامعه صحبت کرد.

همچنین ابراهیم مرادی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه در این مراسم، گفتگوئی صمیمانه با دانشجویان داشت و دقایقی چند سخنرانی کرد.

اجرای موسیقی سنتی به همراه ترانه محلی از برنامه‌های گرامیداشت روز دانشجو در مرکز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های کرمانشاه بود.

کلید واژه ها: روز دانشجو مرکز علمی کاربردی شهرداری کرمانشاه


( ۲ )

نظر شما :