همزمان با روز بصیرت

بسیج اساتید دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه تشکیل جلسه داد

۱۰ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۵ کد : ۴۱۷۷۷ اخبار
بسیج اساتید دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان: بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه همزمان با نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در محل واحد استانی تشکیل جلسه داد.

این جلسه بعدازظهر روز یکشنبه نهم دی‌ماه 1397 با حضور جمعی از مدرسان بسیجی و نمایندگان بسیج دانشجویی و بسیج کارمندی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام کلات‌پور از مدرسان دانشگاه علمی کاربردی استان به بیان مباحث دینی، اخلاقی و فلسفه ایجاد حلقه‌های صالحین بسیج پرداخت.

در ادامه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه ضمن گرامیداشت نهم دی‌ماه و تشکر از حضور مدرسان، دانشجویان و کارکنان در حماسه راهپیمایی این روز، گفت: بسیج اساتید دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در حال توسعه بوده و با همکاری کانون بسیج اساتید استان برنامه‌های مختلفی در این جهت تدوین گریده است.

دکتر جلیلی ادامه داد: از وظایف اساتید بسیجی، روشنگری جامعه خصوصا جامعه دانشگاهی است و ما اساتید بسیجی باید در حل مشکلات و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

وی افزود: اساتید دانشگاه دیده‌بان مسائل مختلف جامعه هستند و می‌توانند روحیه مطالبه‌گری را در دانشجویان و عامه افراد جامعه پرورش دهند.

دکتر جلیلی در پایان سخنان خود بر ضرورت فعالیت‌های فرهنگی با مشارکت بسیجیان دانشگاه تاکید کرد.

در این جلسه اساتید بسیجی دانشگاه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و نمایندگان بسیج دانشجویی و بسیج کارمندی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه، نکاتی را درخصوص همکاری متقابل و مشارکت در اجرای برنامه‌های فرهنگی مطرح نمودند.

کلید واژه ها: بسیج اساتید دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


نظر شما :