در دومین روز دوره مهارتهای تدریس

کارگاه روش‌ها و فنون تدریس در واحد استان کرمانشاه برگزار شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۵ کد : ۴۲۴۱۳ اخبار
کارگاه روش‌ها و فنون تدریس در واحد استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه، در دومین روز دوره مهارتهای تدریس کارگاه روش‌ها و فنون تدریس از مجموعه مهارتهای تدریس در آموزش عالی امروز سه‌شنبه 16 بهمن ماه در محل واحد استانی برگزار گردید.

این کارگاه به منظور ارتقاء سطح علمی و مهارتی مدرسان علمی کاربردی و متقاضیان تدریس در این نظام مطابق با مهارت‌های روز دنیا و با استناد به ابعاد پژوهشی و فناوری‌های مهارت محور مدرسان و ایجاد زمینه لازم جهت تلفیق دانش نظری مدرسان علمی کاربردی با تجربیات متخصصان شاغل در بخش های مختلف برگزار شد.

در  ابتدای این کارگاه دکتر شفیعی معاون علمی واحد استان کرمانشاه در سخنانی ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان، ضرورت تشکیل و حضور مدرسان در این کارگاه ها را به منظور آشنایی هر چه بیشتر با روش‌ها و فنون تدریس خاطرنشان کرد.
 کارگاه  "روش ها و فنون تدریس" با تدریس دکتر نادری عضو هیات علمی دانشگاه رازی و با حضور 30  نفر از مدرسان آموزشی و خبره دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه برگزار گردید و حاضران به مدت 8 ساعت از مباحث مطرح شده بهره‌مند شدند
دوره مهارتهای تدریس در آموزش عالی در قالب کارگاه‌های آشنایی با نظام علمی کاربردی و روش‌ها و فنون تدریس، به مدت دو روز در محل واحد استانی برگزار گردید.

کلید واژه ها: کارگاه مدرسان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


( ۱ )

نظر شما :