در دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه

اولین رویداد شتاب آشپزی برگزار می‌گردد

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۰ کد : ۴۲۵۳۸ اخبار
دکتر رادملکشاهی ضمن اعلام این خبر افزود: این دانشگاه با هدف اشتغال، کارآفرینی و معرفی غذاهای سنتی و محلی اقدام به برگزاری اولین رویداد شتاب آشپزی با رویکرد نوآوری در طبخ غذاهای کرمانشاهی نموده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه، دکتر رادملکشاهی ضمن اعلام این خبر افزود: این دانشگاه با هدف اشتغال، کارآفرینی و معرفی غذاهای سنتی و محلی اقدام به برگزاری اولین رویداد شتاب آشپزی با رویکرد نوآوری در طبخ غذاهای کرمانشاهی نموده است.

رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت: این رویداد آشپزی با محوریت غذاهای سنتی و محلی، شیرینی‌ها ،دسرها و انواع سس‌ها برگزار می‌شود و شرکت در آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

دکتر ملکشاهی زمان ثبت نام در این رویداد را 24 بهمن لغایت 14 اسفند 97 عنوان کرد و ادامه داد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام باید به نشانی بلوار شهید بهشتی، چهارراه بسیج، کوچه شهید ابکایی، جنب سرپرستی بانک صادرات، واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه، دفتر اشتغال و کارآفرینی مراجعه نمایند.

رییس دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه محورهای داوری این رویداد را خلاقیت، سلامت غذایی، طعم ومزه عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: رویداد شتاب آشپزی در تاریخ 19 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد و جوایز ارزنده‌ای به برگزیدگان این رویداد تعلق خواهد گرفت.

کلید واژه ها: رویداد آشپزی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


( ۱ )

نظر شما :