جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی جهت سیل زدگان لرستان

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۸ کد : ۴۳۲۰۶ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه با هماهنگی به عمل آمده با سازمان مرکزی دانشگاه، جهت کمک به خانواده های آسیب دیده از سیل ویرانگر اخیر در استان لرستان و به ویژه شهرهای پلدختر و معمولان و روستاهای تابعه، نسبت به جمع آوری کمک های نقدی اقدام می نماید.
جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی جهت سیل زدگان  لرستان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: واحد استانی دانشگاه  جامع علمی کاربردی کرمانشاه با هماهنگی به عمل آمده با سازمان مرکزی دانشگاه، جهت کمک به خانواده های آسیب دیده از سیل ویرانگر اخیر در استان لرستان و به ویژه شهرهای پلدختر و معمولان و روستاهای تابعه، نسبت به جمع آوری کمک های  نقدی اقدام می نماید.

لذا مدرسان، دانشجویان و همکاران محترم در واحد استانی و مراکز تابعه کرمانشاه می‌توانند کمکهای نقدی خود را به حساب 166617103 نزد بانک تجارت شعبه نجات الهی کد 165(حساب متمرکز هدایا و کمکهای مردمی در ستاد مرکزی دانشگاه علمی کاربردی کشور) با شماره شبای IR80018000000000166617103   واریز و فیش واریزی را تحویل حوزه روابط عمومی واحد استانی نمایند.

    در ضمن دانشگاهیان واحد استان کرمانشاه می‌توانند کمکهای غیر نقدی خود شامل شیر خشک، کنسرو- برنج- روغن-  دارو- لوازم بهداشتی- پتو- چادر- لباس زیر لباس گرم و... را جهت ارسال به مناطق سیل زده مذکور به حوزه روابط عمومی واحد استانی تحویل داده و یا با شماره تلفن 38253389-083 داخلی 12 تماس حاصل نمایند.

کلید واژه ها: کمک سیل زدگان لرستان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


نظر شما :