دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۰ کد : ۴۳۲۴۳ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه، همزمان با سالروز ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، دانشگاه جامع علمی کاربردی با صدور بیانیه‌ای اقدام مذبوحانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

(من یک پاسدار هستم)

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیرویی مردمی و برخاسته از انقلاب شکوهمند اسلامی بوده و یکی از ارکان قانونی اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است که بر اساس اصل یکصد و پنجاهم قانون اساسی شکل گرفته است.

این نهاد انقلابی تحت فرماندهی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ضامن امنیت و آرامش کشور در مقابل گروهکهای تروریستی بوده و در صحنه‌های مختلف در سطح کشور و منطقه سپر محکمی در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و زورگویی‌های استکبار جهانی و ارتجاع منطقه می‌باشد.
بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سپاه مجموعه‌ای است که برای مقاومت، مجاهدت و همان هدف‌هایی که امروز در دانشگاه برای آنها داریم درس می‌خوانیم، از زمین حاصلخیز انقلاب اسلامی روئیده است.
دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در کنار امّت شریف و با عظمت ایران اسلامی ضمن گرامیداشت روز پاسدار و یاد و خاطره شهدای سپاه و ارج نهادن به سال‌ها مجاهدت این عزیزان، اقدام نابخردانه آمریکا در مورد این نهاد انقلابی و مردمی را محکوم نموده و حمایت همه‌جانبه خود را از تمامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌کند.

کلید واژه ها: محکومیت اقدام آمریکا توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی


نظر شما :