موفقیت روابط عمومی‌ها در گرو پیروی از الگوهای جدید است

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۳ کد : ۴۳۸۵۸ اخبار
موفقیت روابط عمومی‌ها در گرو پیروی از الگوهای جدید است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه به نقل از ایرنا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در گردهمایی روابط عمومی‌های ادارات و خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل(استان اصفهان) با اشاره به لزوم پیروی روابط عمومی ها از الگوهای جدید برای ارتباطات گفت: دو سویه همسنگ از جمله الگوی پیشنهادی به روابط عمومی‌ها است که در آن مردم و سازمان‌ها در یک سطح قرار گرفته و تفاهم با مردم اهمیت زیادی دارد.

دکتر مهدخت بروجردی علوی افزود: کار روابط عمومی نباید تنها جنبه تبلیغاتی داشته یا بازتاب دهنده اخبار مثبت سازمان مربوطه باشد که در آن صورت از اصل خویش فاصله می‌گیرد.

وی بر اهمیت نقش روابط عمومی‌ها در حل مشکلات مردم و توسعه کشور اشاره کرد و افزود: جوهره کار روابط عمومی پاسخگویی است که باید در این بین اصل اخلاق و رضایت خدا هم در نظر گرفته شود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه شرکت‌های دانش بنیان نوپا را راه پیشرفت کشور در شرایط کنونی دانست و عنوان کرد: باید این شرکت ها توسعه پیدا کنند و رویکرد دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز توجه به نوآوری و شرکت های نوپا است تا سرمایه گذارانی پیدا کنند که بتوانند ایده‌های دانشجویان را تبدیل به ثروت کنند.

وی با تاکید بر لزوم حمایت همه دستگاه‌های ذیربط از این مسیر اضافه کرد: کشور ما جایگاه بالایی در حوزه کسب و کارهای نو با ایده‌های خلاقانه دارد که باید با برنامه ریزی همه جانبه از ظرفیت آنها در راستای پیشرفت پایدار به خوبی استفاده کرد.

کلید واژه ها: روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


نظر شما :