از استارت آپ عکستیک در دانشگاه جامع علمی کاربردی رونمایی شد

۱۸ تیر ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۴ کد : ۴۴۵۴۶ اخبار
علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس www.AksTiK.com اقدام به بازدید و عضویت در عکستیک نمایند.
از استارت آپ عکستیک در دانشگاه جامع علمی کاربردی رونمایی شد

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع عملی کاربردی، دوشنبه 17 تیرماه طی مراسمی باحضور دکتر مهدخت بروجردی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، مدیران ستادی ، استانی و مدیران روابط عمومی مراکز آموزشی این دانشگاه از پروژه استارت آپ عکستیک رونمایی شد.

دکتر بروجردی معاون پژوهشی این دانشگاه طی سخنانی در خصوص زیست بوم استارت آپ ها در جوامع زودپذیرنده و دیر باور گفت: هر قدر جوامع توسعه یافته‌تر باشند فرهنگ نوآوری و استارت آپ قوی تر خواهد بود و افزود خوشبختانه جامعه پویای امروزی به مدد جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهها این فرهنگ نوآوری را به باور ملی ما نزدیک کرده است.

وی با تاکید به حمایتهای جدی دانشگاه جامع علمی کاربردی از استارت آپ ها گفت : رویکرد کلی و جدی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال رونق تولید کمکهای مادی و معنوی به این استارت آپ و مراکز نو آوری است.

ایشان در ادامه این مراسم ضمن رونمایی از استارت آپ عکستیک اظهار داشت: در جامعه پرشتاب و مضطرب امروزی عکس می تواند با ثبت لحظات خوش تا حدود زیادی اضطراب‌ها را کم کند.

گفتنی است استارت آپ عکستیک که با هدف توسعه اقتصاد عکس در ایران به همت شرکت تعاونی کارکنان، مدرسان، فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشکده خبر و شتاب دهنده استارتک راه اندازی شده است با برگزاری مسابقات و چالش‌های عکس هفته، آموزش، فرصتهای شغلی و برگزاری رویدادها و آخرین اخبار و اطلاعات هنر صنعت عکاسی، جامعه عکاسی کشور و سایر علاقمندان را گرد هم آورده است.

علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس www.AksTiK.com اقدام به بازدید و عضویت در عکستیک نمایند.

کلید واژه ها: عکستیک عکس استارت آپ دانشگاه علمی کاربردی


( ۱ )

نظر شما :