تشریح فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۰ کد : ۴۵۳۴۲ اخبار
مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی شاخص ترین دستاوردهای دانشجویان این دانشگاه در جشنواره های حرکت، رویش و مسابقات قرآن را تشریح کرد.
تشریح فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش ستاد خبری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهرکرد، مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری هفتمین دوره جشنواره علمی حرکت ویژه دانشجویان این دانشگاه به میزبانی استان فارس خبر داد و گفت: این جشنواره آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

احمد دارابی با بیان اینکه تاکنون 700 دانشجو در جشنواره حرکت ثبت نام کرده اند، افزود: مردادماه جاری داوری مسابقات برگزار شده و برگزیدگان علاوه بر تجلیل در آیین اختتامیه به مرحله ملی جشنواره حرکت نیز راه می یابند.

وی ادامه داد: نمایشگاه دستاوردهای انجمن های علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی، کارگاه های تخصصی در حاشیه برگزاری جشنواره حرکت برای اعضای انجمن های علمی برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به اینکه این دانشگاه در سال های گذشته حضور فعالی در جشنواره ملی حرکت داشته است، خاطرنشان کرد: دانشجویان این دانشگاه در سال گذشته حائز دو رتبه برتر در این جشنواره شدند.

دارابی با بیان اینکه حدود 15 هزار  نفر از دانشگاهیان علمی کاربردی در مسابقات قرآن و عترت این دانشگاه طی سال گذشته ثبت نام کردند، خاطرنشان کرد: اختتامیه این مسابقات اوایل مهرماه سال جاری برگزار می شود.

وی از برگزاری سومین دوره مناظرات دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با موضوع «مهارت و تولید ملی» با توجه به شعار سال خبر داد و گفت: مرحله ملی این مسابقات آذرماه سال جاری در استان آذربایجان شرقی برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به آغاز فراخوان سومین دوره جشنواره رویش در نیمه دوم سال جاری، اظهار کرد: در این جشنواره دستاوردهای کانون های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشجویان این دانشگاه عرضه می شود.

دارابی خاطرنشان کرد: اکنون 400 کانون فرهنگی و هنری و 600 انجمن علمی در مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور فعالیت می کنند.

#علمی_شو_کاربردی_شو

#المپیاد_بر_بام_ایران

کلید واژه ها: شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاهدانشگاه جامع علمی کاربردی


نظر شما :