افزایش پنجاه درصدی وام شهریه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی

۱۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۰ کد : ۴۶۵۲۵ اخبار
ثبت نام متقاضیان وام شهریه در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال اول تحصیلی ۹۹-۹۸ از تاریخ ۹۸/۰۷/۱۵ انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: پیرو بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری(عتف) وام شهریه دانشجویان دانشگاه جامع علمی‌کاربردی به میزان پنجاه درصد افزایش یافت.

رییس اداره فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه ضمن اعلام این خبر گفت: ثبت نام متقاضیان وام شهریه در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال اول تحصیلی 99-98 از تاریخ 98/07/15 انجام می‌شود و متقاضیان باید تا پایان نیمسال تحصیلی برای ثبت نام به پورتال صندوق رفاه دانشجویان به نشانیwww.swf.ir  مراجعه نمایند.

خانم شامبیاتی افزود: با توجه به سیاست­های جدید صندوق رفاه دانشجویان در سال تحصیلی 99-98 میزان وام شهریه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی به مبلغ 7/500/000 ریال افزایش یافته که این میزان نسبت به سال تحصیلی گذشته پنجاه درصد بیشتر است.

خانم شامبیاتی در خصوص وام سفر زیارتی عتبات عالیات نیز گفت: دانشجویانی که از طریق ثبت نام در سایت عتبات دانشگاهیان، به عتبات مشرف شده­اند می­توانند با ارائه مستندات در صورت تأهل مبلغ 15/000/000 ریال و در صورت تجرد مبلغ 10/000/000 ریال وام دریافت نمایند.

وی افزود: در غیر این صورت، با ارائه صفحه ممهور به مهر خروج از کشور(گذرنامه) می­توانند از وام زیارت عتبات به مبلغ 7/000/000 ریال استفاده کنند.

کلید واژه ها: وام دانشجو دانشگاه علمی کاربردی


نظر شما :