توسعه مراکز نوآوری و استارت آپ‌ها از اهداف کلان دانشگاه جامع علمی‌کاربردی است

۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۰ کد : ۴۶۷۶۴ اخبار
دکتر محمد حسین موسی زاده در ارتباط با رویدادهای شتاب اظهار کرد: در رویدادهای شتاب از اصل نوآوری باز استفاده می‌شود و با توجه به ظرفیت های هر منطقه می‌تواند راه گشا و حلال مشکلات باشد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اصفهان، دکتر محمدحسین موسی زاده مدیرکل دفتر پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در جلسه شورای پژوهش و فناوری استان اصفهان گفت: توسعه مراکز نوآوری و استارت آپ‌ها از اهداف کلان دانشگاه جامع علمی‌کاربردی است و در این ارتباط با رویداد‌‌های شتاب از طرح و ایده های پژوهشی دانشجویان حمایت خواهیم کرد.

مدیرکل دفتر پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی بیان کرد: توسعه مراکز نوآوری و برگزاری استارت آپ‌ها در تمام استان‌ها و ایجاد شبکه کلان در سرمایه گذاری از اهداف بلند مدت دفتر کارآفرینی و پژوهش‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی است که می‌توان بوسیله آن در شهرستان‌ها جهشی در زمینه پژوهشی ایجاد کرد.

دکتر محمد حسین موسی زاده در ارتباط با رویدادهای شتاب اظهار کرد: در رویدادهای شتاب از  اصل نوآوری باز استفاده می‌شود و با توجه به ظرفیت های هر منطقه می‌تواند راه گشا و حلال مشکلات باشد.

وی ادامه داد: نگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی در رویداد های شتاب در نظر گرفتن ظرفیت های شهر و دانش موجود در استان در زمینه های صنعت، هنر، اقتصاد و ... است.

دکتر محمدحسین موسی زاده اظهار داشت: برای حمایت از ایده‌های پژوهشی عواملی همچون زمان مناسب برای ایجاد ایده، تیم اجرا کننده و سرمایه موثر است و ما در حمایت از دانشجویان ایده پرداز نیز سرمایه گذاران را به ایده پردازان مرتبط می‌کنیم تا حامی طرح‌های آنها باشند.

وی با اشاره به عملکرد مراکز نوآوری، ادامه داد: فرهنگ مراکز نوآوری در استان ها ایجاد شده که اتفاق خوبی است،  همچنین برگزاری استارت آپ ها برای رفع مشکلات جامعه از اتفاقاتی است که با تاسیس مراکز نوآوری رخ داده است.

دکتر محمدحسین موسی‌زاده ادامه داد: در سال های آینده شاهد آن خواهیم بود که دانشگاه جامع علمی کاربردی سرمایه مردم را با برگزاری استارت آپ ها مختلف افزایش خواهد داد.

کلید واژه ها: مراکز نوآوری استارت آپ اهداف کلان دانشگاه علمی کاربردی


نظر شما :