محورهای کمپ کارآفرینی دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه مشخص شد

۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ کد : ۴۷۳۱۲ اخبار
محورهای کمپ کارآفرینی دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه مشخص شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: با اعلام تقویم برگزاری نخستین کمپ استانی کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی از سوی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، محورهای کمپ کارآفرینی دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه نیز مشخص شد.

کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی نوعی رویداد علمی فشرده (حداکثر پنج روز) است که به طور پیوسته و طی چند مرحله عملیاتی مشخص در مکان مناسب برگزار شده و زمینه تقویت تفکر خلاق، ایده‌پردازی تجاری و بازآموزی مفاهیم و قواعد کارآفرینی را ایجاد کرده و به تدوین یک طرح کسب و کار کاربردی و ارائه آن در بورس ایده منتهی می­شود.

مخاطبان این رویداد دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه هستند، از بخش­ های اصلی کمپ کارآفرینی می­‌توان به برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی از جمله کارگاه موفقیت، طراحی آینده، تغییر در نوع نگرش، خلق ایده، خلاقیت، نوآوری، تهیه طرح کسب و کار و برندسازی، همچنین مشاوره با متخصصان در قالب کلینیک تخصصی، رایزنی با سرمایه­ گذاران و صندوق ­های مخاطره ­پذیر و بورس ایده اشاره کرد.

همچنین محورهای کمپ کارآفرینی دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه شامل کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات، امنیت شهری، ایمنی و امدادو‌نجات، شهر ایده‌آل، کسب‌وکارهای بیمه، صنعت گردشگری و کسب‌وکارهای ثبتی و حقوقی است.

قابل ذکر است ثبت نام از متقاضیان شرکت در کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در سایت http://camp.uast.ac.ir/ انجام می‌شود و کمپ کارآفرینی ویژه مراکز دانشگاه علمی‌کاربردی استان کرمانشاه در ماه‌های بهمن و اسفند سال جاری اجرایی می‌گردد.

کلید واژه ها: کمپ کار آفرینیدانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


نظر شما :