برنامه‌های دهه فجر دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه اعلام شد

۰۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۵ کد : ۴۸۲۶۱ اخبار
اولین المپیاد مهارتی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سه رشته فناوری اطلاعات، ماشین ابزار و گرافیک، در جریان است و علاقه‌مندان برای شرکت در مرحله استانی این المپیاد تا ۱۴ بهمن ماه فرصت دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: در نشست هم اندیشی کارشناسان فرهنگی مراکز علمی‌کاربردی کرمانشاه، اهم برنامه‌های ستاد ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی ایران در مجموعه دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان کرمانشاه اعلام شد.

رییس اداره فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه ضمن اعلام این خبر گفت: آیین تجلیل از دانش آموختگان برگزیده و نمایشگاه دستاوردهای دانش آموختگان این دانشگاه در نیمه دوم بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

خانم شامبیاتی افزود: در دهه فجر امسال جشنواره‌های هنری عکاسی، نقاشی و دلنوشته با محوریت موضوع سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد و در این دهه مبارک، مسئولین دانشگاه با خانواده‌های معزز شهدا دیدار خواهند داشت.

وی افزود: تجمع دانشگاهیان در مزار شهدای انقلاب اسلامی، برگزاری مراسمات آئینی و مسابقات ورزشی و ... از دیگر برنامه‌های دانشگاه علمی‌کاربردی در دهه مبارک فجر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اولین المپیاد مهارتی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سه رشته فناوری اطلاعات، ماشین ابزار و گرافیک، در جریان است و علاقه‌مندان برای شرکت در مرحله استانی این المپیاد تا 14 بهمن ماه فرصت دارند.

کلید واژه ها: فرهنگی دانشجوییدهه فجر انقلاب اسلامیدانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه


نظر شما :