نشست رییس دانشگاه علمی‌کاربردی کشور با روسای مراکز آموزشی کرمانشاه برگزار شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۷ کد : ۴۸۶۶۵ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: صبح روز سه‌شنبه 29 بهمن 98 نشست هم اندیشی با حضور دکتر امید رییس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی کشور، دکتر رادملکشاهی رییس دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه، روسای مراکز علمی‌کاربردی استان، معاونین و کارشناسان واحد استانی و مراکز علمی‌کاربردی کرمانشاه برگزار شد.

در این نشست دکتر محمدحسین امید گفت: در راستای کیفی سازی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی، تقویم آموزشی و زمان پذیرش دانشجو در این دانشگاه منظم‌تر از گذشته اجرا می‌شود.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: علاوه بر دوره‌های کاردانی و کارشناسی، دوره‌های کوتاه مدت نیز در مراکز این دانشگاه قابیلت اجرا دارد و روسای مراکز باید با شناسائی نیازهای آموزشی مناطق خود نسبت به ارائه دوره‌های کوتاه مدت در مرکز مربوطه اقدام کنند.

در این نشست دکتر امید به سوالات روسای مراکز علمی کاربردی کرمانشاه پاسخ گفت و پیشنهادات آنها را مورد توجه و بررسی قرار داد.

در ابتدای این نشست دکتر رادملکشاهی گزارشی از زمان تاسیس تا دوره کنونی دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه ارائه کرد.

رییس دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه با اشاره به انتقال دانشجویان مراکز منحل شده به مراکز علمی‌کاربردی معین، گفت: تاسیس مراکز علمی‌کاربردی در حوزه‌های فرهنگ و هنر، گردشگری و کشاورزی برای استان ما ضرورت دارد.

دکتر ملکشاهی افزود: برای انعکاس ظرفیت‌های بالقوه استان کرمانشاه، نیازهای مهارتی خاصی وجود دارد که باید آموزش داده شود و مراکز علمی‌کاربردی می‌توانند مجری این آموزش‌های مهارتی باشند.

در این نشست رییس دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه گزارشی نیز از افتخارات و برنامه‌های این دانشگاه در سال جاری ارائه نمود.

کلید واژه ها: دکتر امید رییس دانشگاه جامع علمی کاربردیدانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاهروسای مراکز علمی کاربردی


نظر شما :