فراخوان دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه جهت برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت

۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۲ کد : ۵۰۳۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۰۴
فراخوان دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه جهت برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت

دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه در راستای سیاست­ آموزش­های مهارتی ستاد مرکزی دانشگاه، آمادگی خود را جهت همکاری با موسسات آموزشی و همچنین ارگانها و نهادهای دولتی و سازمانها، شرکتها، کارخانجات و کارگاه‌های بخش خصوصی اعلام می‌دارد.

در این راستا هم‌اکنون 8 مرکز آموزش علمی کاربردی استان در 3 شهرستان کرمانشاه، اسلام‌آبادغرب و روانسر علاوه بر ارائه آموزش‌های بلندمدت مقطع‌دار در دو مقطع کاردانی و کارشناسی، مجری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت در قالب «تک درس» و «تک پودمان» هستند.

شایان ذکر است آموزش‌های کوتاه مدت این دانشگاه با هدف ارتقای سطح مهارتی دانشجویان و دانش‌آموختگان همه دانشگاه‌های استان و همچنین کارکنان، کارگران و مدیران واحدهای فعال در بخش‌های صنعت، خدمات، فرهنگ و هنر و کشاورزی صورت می‌گیرد.

تاکنون 549 عنوان تک پودمان و 232 عنوان تک درس در دانشگاه علمی کاربردی به تصویب رسیده است که باوجود تنوع قابل قبول در حوزه‌های مختلف، می‌توان از ظرفیت کمیسیون برنامه‌ریزی درسی این دانشگاه جهت تدوین و تصویب دوره‌های جدید براساس نیاز روز استان در حداقل زمان بهره گیری نمود.

علاوه بر این براساس هماهنگی‌ها و مجوزهای اخذ شده، مراکز آموزشی علمی کاربردی زیرنظر این دانشگاه به عنوان مجری آموزش‌های حین خدمت مورد تائید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی شناخته شده و با دارا بودن امکانات آموزشی گسترده و بهره‌مندی از همکاری مدرسان برجسته و مجرب می‌توانند به عنوان مجری آموزش‌های مورد نظر ارگان­ها و نهادهای دولتی و سازمان­ها، شرکت­ها، کارخانجات و کارگاه‌های بخش خصوصی نیز فعالیت نمایند.

علاقمندان می­توانند عناوین آموزشی تک درس و تک پودمان مصوب دانشگاه را از پیوندهای زیر دریافت کنند.

دانلود عناوین تک پودمان گروه آموزشی صنعت

دانلود عناوین تک پودمان گروه آموزشی خدمات

دانلود عناوین تک پودمان گروه آموزشی کشاورزی

دانلود عناوین تک پودمان گروه آموزشی فرهنگ و هنر

دانلود عناوین تک درس همه بخش‌های آموزشی

کلید واژه ها: دوره آموزش کوتاه مدت تک پودمان تک درس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه