ثبت نام طرح واژه‌های آسمانی در دانشگاه جامع علمی‌کاربردی آغاز شد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۴ کد : ۵۰۴۷۸ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: دکتر سیداحمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت نام طرح واژه‌های آسمانی در این دانشگاه خبر داد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: در این طرح شرکت کنندگان با گذراندن 20 ساعت آموزشی در طول یک ماه ضمن یادگیری ترجمه 2 درصد از کلمات پرتکرار و مهم قرآن، به فهم بیش از 80 % معانی و مفاهیم آیات قرآن کریم تسلط خواهند یافت.
وی هدف از برگزاری این طرح را آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان، کارکنان و مدرسان دانشگاه با ترجمه و فهم معارف و ترویج فرهنگ تدبر در قرآن کریم اعلام کرد و بیان کرد: با توجه به شرایط خاص کشور در شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در سال جاری فعالیت‌های قرآنی امسال با رشد بیشتری نسبت به سال گذشته و به صورت مجازی برگزار می شود. متقاضیان جهت ثبت نام می توانند به وب سایت برنامه با آدرس  http://eduold.uast.ac.ir/business/vazheh_reg مراجعه کنند.
دکتر سیداحمدرضا پیش بین خاطر نشان کرد: از مزایای طرح واژه‌های آسمانی (آموزش فهم بیش از 80 درصد قرآن در 20 ساعت)، آشنایی با بیش از 80 درصد ترجمه قرآن کریم فقط در مدت یک ماه، اعطای گواهی پایان دوره برای دانشگاهیان، تخفیف شهریه برای دانشجویان، اعطای تسهیلات رفاهی برای کارکنان و ارتقای رتبه برای اعضای هیأت علمی است.

دانشجویان در صورت کسب امتیاز حداقل 70% طبق جدول ذیل مشمول تخفیف شهریه می شوند:

امتیاز                       میزان تخفیف شهریه(درصد)

100- 85                                  15

85- 75                                   10

75- 70                                    5

 

ارائه گواهی پایان دوره:
•   
برای همه مدرسان، اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنانی که حداقل 60% امتیاز را کسب نمایند، گواهی پایان دوره آموزشی «واژه های آسمانی» به مدت 20 ساعت صادر می شود تا از مزایای آن بهره‌مند شوند.

کلید واژه ها: طرح واژه آسمانی مدرسان کارکنان دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی آموزش قرآن


نظر شما :