با صدور بیانیه

دانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در راهپیمایی ۲۳ فروردین ۹۸ شرکت نمودند

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۰ کد : ۴۳۲۶۰ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: دانشجویان ، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه با حضور در راهپیمایی ۲۳ فروردین ۹۸ اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کردند.
دانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در راهپیمایی ۲۳ فروردین ۹۸ شرکت نمودند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: دانشجویان ، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه با حضور در راهپیمایی 23 فروردین 98 اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کردند.

در این راستا بسیج دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه ضمن صدور بیانیه، دوشا دوش مسئولین و مردم شریف و نجیب استان در راهپیمایی بعد از نماز جمعه دیروز شرکت نمودند.

همچنین دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه با حرکتی نمادین آرم سپاه را به لباس‌های خود وصل کرده و با در دست داشتن این نماد مقاومت و جهاد، اعلام کردند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب مردم جای دارد.

در این راهپیمایی، مسئول حوزه بسیج علمی کاربردی  و دبیر شورای تبیین دانشجویی استان کرمانشاه ضمن قرائت بیانیه اقشار دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه با تلاش شبانه روزی خود در حال دفاع از آرمان‌ها و تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی بوده و همیشه حامی مظلومین جهان است.

احسان رادمهر افزود : شیطان بزرگ  طبق عادت اقدام احمقانه دیگری انجام داده و چون نمی‌تواند منکر موفقیت‌های سپاه در عرصه‌های بین المللی شود و پذیرفتن شکست استکبار جهانی از این نهاد انقلابی  برای آنها کاری مشکل است اقدام به قرار دادن سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی کرده که جامعه دانشجویی و دانشگاهی استان کرمانشاه  این عمل را محکوم می‌نماید.

وی از حضور جامعه دانشگاهی، خصوصا دانشجویان در شهرستانها و مرکز استان در راهپیمایی  محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، قدردانی کرد.

کلید واژه ها: راهپیمایی فروردین دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


نظر شما :