در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه

سیزده مدال طلا، نقره و برنز توسط دانشجویان پسر کرمانشاهی بدست آمد

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۶ کد : ۴۵۶۳۷ اخبار
سیزده مدال طلا، نقره و برنز توسط دانشجویان پسر کرمانشاهی بدست آمد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه: پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی از 13 لغایت 18 مرداد 98 با حضور 1300 دانشجوی ورزشکار از سراسر دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور به میزبانی شهرکرد برگزار گردید.

در این المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در رشته‌های ورزشی کشتی آزاد و فرنگی، کاراته، تکواندو، تیراندازی، شنا، شطرنج، دومیدانی، بدمینتون، تنیس روی میز و جودو به مدت 4 روز به رقابت پرداختند.

کاروان ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در این المپیاد توانست با کسب 13 مدال طلا، نقره و برنز در جایگاه نهم قرار بگیرد.

در این المپیاد در رشته ورزشی دو میدانی حامد قاسمی ۱ طلا (پرتاب دیسک) و ۱ برنز ( پرتاب وزنه)، همایون همتی ۱طلا(در ۱۵۰۰ متر) و ۱ طلا (در ۵۰۰۰متر) و در دو ۴*۴۰۰ متر تیمی، برنز توسط  آقایان یونس گیتی آرا، سجاد خالوندی، شاهین مرادی و همایون همتی بدست آمد.

در کشتی آزاد آقایان احمد احمدیان، رضا شهبازی و مصطفی نجاتی به نشان نقره و آقایان محمدسام آقایی و یوسف راستاد به نشان برنز دست یافتند.

همچنین در کشتی فرهنگی پژمان نعمتی به مدال نقره رسید و در تکواندو علی عابدزاده مدال طلا و علی ویسی مدال برنز را ازآن خود نمودند.

خاطرنشان می‌سازد در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی، ورزشکاران اعزامی کرمانشاه موفق به کسب عنوان سوم تیمی در رشته‌های ورزشی کشتی آزاد و دومیدانی شدند.

گفتی است پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو بخش دختران(5 لغایت 9 مرداد) و پسران(13 لغایت 18 مرداد) به میزبانی شهرکرد برگزار شد و کاروان اعزامی دختران دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه نیز در این المپیاد توانست با کسب 6 مدال رنگارنگ در جایگاه یازدهم قرار بگیرد.

کلید واژه ها: پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه


نظر شما :