افزایش فعالیتهای کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه

۱۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۸ کد : ۴۶۰۸۹ اخبار
این کلینیک با بهره گیری از اساتید مجرب آماده ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف کارآفرینی، بهبود کسب و کار و اشتغال می‌باشد.
افزایش فعالیتهای کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب سال رونق تولید نامگذاری شده است، دانشجویان و عموم علاقه‌مندان به حوزه‌های کسب و کار در کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه مشاوره می‌شوند.

مسئول کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت: این کلینیک با بهره گیری از مجرب‌ترین اعضای هیات علمی دانشگاه رازی در حوزه کارآفرینی به عنوان مشاوران کلینیک، آماده ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف کارآفرینی، بهبود کسب و کار و اشتغال می‌باشد.

اردوان حریری افزود: دریافت مشاوره از کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه برای عموم شهروندان رایگان بوده و به سه طریق امکان‌پذیر است:

  1. مراجعه در ساعات حضور مشاوران کلینیک طبق برنامه اعلام شده (عموم مردم)
  2. تعین وقت قبلی با هماهنگی مسئول کلینیک در ساعات دیگر (عموم مردم)
  3. مشاوره گروهی با هماهنگی مسئولان دفاتر کارآفرینی مراکز آموزش علمی-کاربردی (ویژه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کرمانشاه)

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت دریافت مشاوره شغلی و کسب و کار می‌توانند به محل کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه واقع در بلوار شهید بهشتی – نبش سرپرستی بانک صادرات - کوچه شهید ابکایی – واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه مراجعه یا با شماره تلفن‌های 38253376 و 38253389 (داخلی 19) تماس بگیرند.

برنامه حضور مشاوران کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه به شرح ذیل می‌باشد.

کلید واژه ها: کلینیک اشتغال کارآفرین دانشگاه کرمانشاهعلمی کاربردی


نظر شما :