دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه در سال ۹۸ تشکیل شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۲ کد : ۴۶۲۴۶ اخبار
در این جلسه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی لازم الاجرا در دانشگاه مورد طرح و بررسی قرار گرفت.
دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه در سال ۹۸ تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: دومین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه علمی‌کاربردی استان کرمانشاه در سال 1398 با حضور معاون اجرایی، رییس اداره فرهنگی دانشجویی، رییس مرکز علمی‌کاربردی هلال احمر، معاون مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی و سایر اعضا در محل واحد استانی تشکیل شد.

در این جلسه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی لازم الاجرا در دانشگاه مورد طرح و بررسی قرار گرفت.

برگزاری مراسمات، نمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها با موضوعات عاشورا، دفاع مقدس و یادواره شهدا و ایثارگران از برنامه‌های مطرح در این جلسه بود.

همچنین در این جلسه تجلیل از مدرسان جانباز و آزاده و یادواره شهدای دانشجو در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت و نحوه برگزاری کارگاه‌ و نمایشگاه با موضوع عفاف و حجاب و برنامه‌های هنری و تخصصی در جهت ترویج فرهنگ اشتغال و مهارت آموزی، بررسی شد.

معاون اجرایی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در این جلسه از برپایی اولین موکب اربعین دانشگاه جامع علمی کاربردی در مرز خسروی خبر داد و افزود: از ظرفیت‌های واحد استان کرمانشاه جهت برپایی این موکب استفاده خواهد شد.

داریوش غفاری گفت: از تمامی اساتید، دانشجویان و کارکنان جهت برپایی موکب دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در مرز خسروی دعوت بعمل می‌آید و بسیج دانشجویی و مرکز علمی‌کاربردی جمعیت هلال احمر استان بصورت ویژه در برپایی این موکب مشارکت دارند.

در این جلسه خانم محمدی رییس مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان و آقای سوری معاون مرکز علمی کاربردی جهادانشگاهی به عنوان اعضاء جدید شورای فرهنگی اجتماعی واحد استان کرمانشاه معرفی شدند.

کلید واژه ها: شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


نظر شما :