گفتگو با سرهنگ اسماعیلی رییس مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی کرمانشاه

۱۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۵ کد : ۴۶۵۵۳ اخبار
گفتگو با سرهنگ اسماعیلی رییس مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: صبح امروز همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی، گفتگوی صمیمانه با سرهنگ اسماعیلی رییس مرکز آموزش علمی کاربردی نیروی انتظامی کرمانشاه صورت گرفت و در حاشیه این گفتگو از کلاس‌های درس این مرکز آموزشی بعمل آمد.

رییس مرکز علمی کاربردی انتظامی استان کرمانشاه ظرفیت پذیرش این مرکز در هر نیمسال تحصیلی را بیش از 200 نفر اعلام کرد و گفت: امسال نزدیک به 110 نفر در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز پذیرش شده‌اند که با توجه به میانگین پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی‌کاربردی پذیرش خوبی است و اگر تکمیل ظرفیت برای مهر 98 در دانشگاه صورت بگیرد، میزان پذیرش دانشجو در این مرکز افزایش خواهد یافت.

سیاوش اسماعیلی ادامه داد: پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی نیروی انتظامی مختص به شاغلین دستگاه‌های نظامی و انتظامی است، لذا عمده دانشجویان ما از کارکنان یگان‌های مختلف نیروی انتظامی مانند: یگان ویژه، مرزبانی، راهنمایی و رانندگی و... همچنین از کارکنان ارتش جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: علاوه بر کارکنان شاغل دستگاه‌های نظامی و انتظامی، اعضای خانواده‌های این کارکنان، بازنشستگان این دستگاه‌ها و اعضای پلیس افتخاری در این مرکز علمی‌کاربردی به تحصیل مشغول هستند.

سرهنگ اسماعیلی خاطرنشان کرد: بجزء کلاسهای درس دانشجویان، دوره‌‌های آموزشی کوتاه مدت نیز در این مکان برگزار می‌شود که بزودی این دوره‌ها در قالب دوره‌های تک پودمان دانشگاه جامع علمی‌کاربردی تشکیل خواهد شد.

رییس مرکز علمی کاربردی انتظامی استان کرمانشاه در پایان این گفتگو تصریح نمود: اطلاع رسانی جذب دانشجو در این مرکز آموزشی از طریق اتوماسیون اداری نیروی انتظامی استان و طرح موضوع در جلسات معاونین و فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها صورت می‌گیرد.

کلید واژه ها: هفته نیروی انتظامیمرکز آموزش علمی کاربردی انتظامی کرمانشاه


نظر شما :