همزمان با نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان

نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه برگزار خواهد شد

۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۸ کد : ۴۶۷۱۱ اخبار
نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه به صورت همزمان با نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و در کنار سایر دانشگاه‌های استان برگزار خواهد شد.
نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه به صورت همزمان با نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و در کنار سایر دانشگاه‌های استان برگزار خواهد شد.

معاون علمی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه ضمن اعلام این خبر گفت: در دومین نشست هم‌اندیشی کارشناسان مراکز علمی کاربردی استان مقرر شد که مراکز در پنجمین نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه به معرفی شغل‌های که با تحصیل در رشته‌های در حال آموزش مرکز مربوطه قابل احراز است بپردازند.

سلیمان شفیعی افزود: همچنین در پنجمین نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه شرایط برای معرفی دستاوردهای 10 کارآفرین در حوزه‌های مربوط به رشته‌های در حال آموزش هر مرکز اعم از دانشجو، دانش‌آموخته، مدرس و کارمند مرکز با ارائه محصولات ایشان مهیا است.

وی خاطرنشان ساخت: معرفی مشاغل خانگی و بومی در حوزه‌های مربوط به رشته‌های در حال آموزش مراکز و

برگزاری کنفرانس‌ها،  میزگردهای تخصصی و کارگاه‌های آموزشی با موضوعات اشتغال و کارآفرینی از دیگر بخش‌های پنجمین نمایشگاه دستاوردهای مراکز دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه در هفته پژوهش و فناوری خواهد بود.

کلید واژه ها: نمایشگاه دستاورد کرمانشاه دانشگاهنمایشگاه اشتغال کارآفرین دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


نظر شما :