دیدار رییس دانشگاه علمی کاربردی استان با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه

۰۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۰ کد : ۴۶۸۷۷ اخبار
در دیدار رییس دانشگاه علمی کاربردی استان با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه بر ایجاد تفاهم نامه همکاری میان طرفین تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: در دیدار دکتر رادملکشاهی رییس این دانشگاه با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بر لزوم ایجاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه و آن نهاد با هدف انجام آموزش‌های مهارتی و اشتغال مددجویان کمیته امداد تاکید شد.

رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه در این دیدار با تشریح ماموریت‌ دانشگاه جامع علمی‌کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم و مهارت محور، گفت: با توجه به مهارتی بودن رشته‌های تحصیلی این دانشگاه و رسیدن به شغل پس از پایان تحصیلات و ارائه آموزش‌های مهارتی به متقاضیان، همکاری موثر بین دانشگاه علمی کاربردی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، می‌تواند صورت پذیرد.

دکتر مزدک رادملکشاهی ادامه داد: آموزش‌های مهارتی این دانشگاه شامل تحصیل در دوره‌های مقطع‌دار کاردانی و کارشناسی و همچنین دوره‌های آموزشی کوتاه مدت است و نمونه دوره‌های آموزشی کوتاه مدت دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در استان کرمانشاه اجرا شده است.

دکتر رادملکشاهی افزود: شغل‌های نوظهوری در جامعه بوجود آمده که برای آموزش مهارت‌های لازم این مشاغل باید برنامه ریزی کرد و دانشگاه جامع علمی کاربردی در این زمینه پیشگام است.

رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه تصریح کرد: آموزش‌های مهارتی هدفمند مدنظر و ماموریت دانشگاه جامع علمی‌کاربردی است و تدریس دورس عملی‌نظری، کاربینی و کارورزی در این دانشگاه گواهی براین ادعا است.

در این دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه ضمن خیرمقدم به دکتر رادملکشاهی و همراهان وی، آموزش‌های مهارتی شغل محور و ایجاد اشتغال مددجویان را دقدقه اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) در کنار سایر خدمات در حال ارائه این نهاد اعلام کرد.

آقای رخصی گفت: آموزش و اشتغال مددجویان این نهاد همراه با ارائه مدرک آموزشی کاربردی همواره در حال پیگیری و انجام است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه افزود: ایجاد فرهنگ کار و اشتغال از طریق تحصیل در دانشگاه‌های مهارتی و ارائه آموزش‌های کوتاه مدت باید در دستور کار مدیران استان باشد.

در دیدار رییس دانشگاه علمی کاربردی استان با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه بر ایجاد تفاهم نامه همکاری میان طرفین پس از انجام کار کارشناسی و بررسی جوانب لازم تاکید شد.

کلید واژه ها: دیدار رییس دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی


نظر شما :