زمان برگزاری آزمون‌های متمرکز دانشگاه علمی‌کاربردی اعلام شد

۱۲ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۹ کد : ۴۷۳۴۴ اخبار
مدیرکل سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: آزمون های متمرکز ترم جاری، ششم تا چهاردهم بهمن ماه برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان، "اسرافیل علاء"، مدیرکل سنجش و آزمون دانشگاه در کارگاه آموزشی "آشنایی با فرایند اجرایی برگزاری آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی‌کاربردی" در خرم‌آباد اظهارکرد: آزمون های متمرکز ترم جاری، برای 24 عنوان درسی در مقاطع کاردانی و کارشناسی،  ششم تا چهاردهم بهمن ماه برگزار خواهدشد.

کارگاه آموزشی "آشنایی با فرایند اجرایی برگزاری آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی‌کاربردی" با حضور روسای دانشگاه‌های علمی کاربردی لرستان، خوزستان و ایلام و همچنین روسا و رابطین حراست مراکز آموزش علمی‌کاربردی استان‌های مذکور و رییس اداره حراست واحد استان کرمانشاه برگزارشد.

درابتدای این جلسه، دکتر " محسن محمدزاده" معاون نظارت و سنجش دانشگاه نیز به صورت ویدئو کنفرانس در خصوص ارتقاء کیفیت آموزشی دانشگاه به‌ویژه برگزاری منظم و مطلوب آزمون‌های متمرکز، مطالبی را بیان کرد.

در ادامه، رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان یکی از راه های  ایجاد هماهنگی بین فعالیت‌های آموزشی دانشگاه را برگزاری آزمون های متمرکز عنوان کرد و گفت:  اعتباربخشی به مدارک تحصیلی، ایجاد نظم و انظباط بیشتر به فعالیت‌های آموزشی مراکز علمی کاربردی و جدیت و توجه بیشتر مدرسین، از مزایای برگزاری آزمون‌های متمرکز است.

مدیرکل سنجش و آزمون دانشگاه علمی کاربردی به همراه معاون دفتر خدمات آموزشی و نماینده دفتر مرکزی حراست دانشگاه نیز در این کارگاه آموزشی یک‌روزه به ارائه مطالب پرداختند.

کلید واژه ها: آزمون متمرکز دروس دانشگاه جامع علمی کاربردی


( ۲ )

نظر شما :