نمایشگاه هفته پژوهش یکم تا چهارم دی‌ماه برگزار می‌شود

۱۶ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۷ کد : ۴۷۳۹۹ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه: جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی‌کاربردی استان صبح روز سه‌شنبه 12 آذر 98 با حضور دکتر رادملکشاهی رییس این دانشگاه، دکتر شفیعی معاون علمی، مسئول حوزه پژوهش و کارآفرینی و روسا و کارشناسان مراکز علمی‌کاربردی کرمانشاه در محل واحد استانی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه دکتر رادملکشاهی با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی‌کاربردی استان در زمان برپایی نمایشگاه هفته پژوهش، گفت: با توجه به اینکه نمایشگاه هفته پژوهش از یکم تا چهارم دی‌ماه برگزار می‌شود، روسای مراکز باید نسبت به آماده سازی مطالب و برنامه‌های قابل ارائه در نمایشگاه اقدام کنند.

در ادامه مسئول حوزه پژوهش و کارآفرینی این دانشگاه بخش‌های مختلف غرفه دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه در نمایشگاه هفته پژوهش را تشریح کرد.

اردوان حریری گفت: کلینیک اشتغال و کارآفرینی، محل اسقرار کارآفرینان برتر و میز مشاوره واحد استانی از بخش‌های اصلی غرفه دانشگاه در نمایشگاه هفته پژوهش است.

وی افزود: در غرفه دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه فضای مناسب برای هر یک از مراکز علمی‌کاربردی استان در نظر گرفته شده و مراکز می‌توانند در قسمت مربوط به خود به معرفی دستاوردها و ویژگی رشته‌های تحصیلی مرکز مربوطه بپردازند.

حریری خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه هر مرکز علمی کاربردی استان باید حداقل یک شغل مربوط به رشته‌های تحصیلی مرکز خود را به نمایش در آورد و امکانات، تجهیزات و اقدامات برجسته خود را معرفی کند.

در پایان این جلسه عناوین رویدادهای شتاب مراکز علمی کاربردی کرمانشاه در نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه در هفته پژوهش مشخص شد.

کلید واژه ها: هفته پژوهشنمایشگاه دستاورد کرمانشاه دانشگاه


( ۱ )

نظر شما :