دانشجویان کرمانشاهی در سومین دوره‌ی مسابقات مناظره به مقام دوم رسیدند

۲۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۸ کد : ۴۷۵۸۳ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: آیین اختتامیه مرحله کشوری سومین دوره‌ی مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با حضور دکتر محمدحسین امید رییس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی، دکتر پیش‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دکتر قالیچی رییس واحد استانی آذربایجان شرقی، معاونین و مدیران ستادی و تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات، در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.

این مسابقات طی سه روز صبح و عصر با رقابت بیش از شانزده تیم از سراسر کشور در تبریز جریان داشت و پس از رقابتی فشرده، برترین‌های خود را شناخت.

تیم‌های استان البرز، کرمانشاه، اصفهان و تهران غرب به ترتیب مقام اول تا چهارم سومین دوره‌ی مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی را کسب کردند.

توسعه گفتمان مهارت آموزی، گام دوم انقلاب، تضمین کیفیت آموزش های مهارتی، اشتغال و کارآفرینی از موضوعات محوری این دوره از مسابقات بود.

دانشجویان حسن خداکرمی، محمد چشمه نوشی، مهرشاد کاویانی و صلاح الدین حسینی اعضا تیم مناظره کننده ماد از مرکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی کرمانشاه بودند که با سرپرستی محمدجواد صبرجو در این مسابقات شرکت داشتند.

کلید واژه ها: مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردیدانشجویان کرمانشاه


( ۱ )

نظر شما :