رشته‌های شغل محور در نمایشگاه هفته پژوهش معرفی می‌گردد

۲۶ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۵ کد : ۴۷۶۳۹ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی‌کاربردی استان کرمانشاه: جلسه هماهنگی برپایی غرفه دستاوردهای مراکز علمی‌کاربردی کرمانشاه در نمایشگاه استانی هفته پژوهش با حضور معاون علمی، مسئول پژوهش و کارآفرینی واحد استانی و جمعی از کارشناسان و کارآفرینان این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معاون علمی دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه، معرفی رشته‌های تحصیلی شغل محور مراکز علمی‌کاربردی استان را هدف اصلی این دانشگاه از حضور در نمایشگاه اعلام کرد و افزود: در نمایشگاه هفته پژوهش هر مرکز علمی‌کاربردی استان، حداقل یک شغل مربوط به رشته‌های تحصیلی خود را به صورت نمادین به نمایش خواهد گذاشت.

دکتر شفیعی گفت: در نمایشگاه هفته پژوهش، دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در کنار سایر دانشگاه‌های استان به معرفی دستاوردهای خود می‌پردازد و حضور مدرسان و کارآفرینان دانشگاه در این نمایشگاه ضروری است.

وی افزود: با توجه به ماهیت کارآفرینی، شغل محوری و مهارت آموزی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی، با رویکردی متفاوت در نمایشگاه هفته پژوهش شرکت خواهیم داشت و حضور کارآفرینان دانش آموخته این دانشگاه در نمایشگاه مذکور، گواهی بر این ادعا است.

معاون علمی دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه خاطرنشان کرد: از 5 کارگاه آموزشی اصلی که قرار است در نمایشگاه استانی هفته پژوهش برگزار شود، 2 کارگاه مربوط به دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه خواهد بود.

در ادامه این جلسه مسئول حوزه پژوهش و کارآفرینی دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه: به بررسی شرایط و موارد لازم الاجرا توسط مراکز علمی‌کاربردی استان در نمایشگاه هفته پژوهش پرداخت.

اردوان حریری گفت: نمایشگاه هفته پژوهش در استان کرمانشاه از دوم تا چهارم دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان واقع در پارک شاهد برگزار خواهد شد.

وی افزود: در غرفه دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه علاوه بر معرفی رشته‌های شغلی و دستاوردهای کارآفرینان و مخترعین این دانشگاه، کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی به بازدیدگنندگان نمایشگاه خدمات رایگان ارائه می‌کند.

کلید واژه ها: دانشگاه نمایشگاه علمی کاربردینمایشگاه هفته پژوهشنمایشگاه اشتغال کارآفرین دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاهنمایشگاه دستاورد کرمانشاه دانشگاه


نظر شما :