نشست هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌های علمی کاربردی منطقه ۵ در سنندج برگزار شد

۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۵ کد : ۴۸۱۴۶ اخبار
نشست هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌های علمی کاربردی منطقه ۵ در سنندج برگزار شد

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان: هشتمین نشست هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌های علمی کاربردی منطقه 5 (کردستان-ایلام-کرمانشاه-لرستان) با حضور آقایان دکتر تیمور جوادی رییس واحداستانی کردستان به عنوان میزبان، حاج آقا رضایی رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علمی کاربردی منطقه 5، دکتر اسفندیارمحمدی رییس واحد استانی ایلام، دکتر مزدک رادملکشاهی رییس واحداستانی کرمانشاه و دکتر سعید فرح بخش رییس واحد استانی لرستان، در شهر سنندج برگزار شد.

در ابتدا این نشست دکتر جوادی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان ضمن خیر مقدم، در خصوص دستور و مصوبات مطرح شده در نشست‌های قبل مطالبی ارائه کرد.

تیمور جوادی دبیر واحدهای استانی منطقه 5، با بیان هدف برگزاری این نشست عنوان کرد: پیرو مصوبات نشست قبل در واحد استانی کردستان به منظور ساماندهی پرونده های مراکز دولتی منحل شده، با انتخاب چند مرکز معین برای انجام امورات مراکز منحل شده، مدارک تحویل مراکز معین گردید و تعیین مراکز معین برای دیگر مراکز منحل شده در دست اقدام است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی کردستان در همین خصوص خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های مکرر از طریق ستاد مرکزی دانشگاه، لازم است وضعیت مالی و بدهی‌های دانشجویان و اساتید به این مراکز و بلعکس هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود تا دانشجویان در زمان فارغ التحصیلی دچار مشکل نشوند.

تیمور جوادی در ادامه افزود : مقرر گردیده است در اسفند ماه سال جاری کارگاهی آموزشی تحت عنوان " مهارت‌های مشترک مشاوران کارآفرینی و کسب و کار" برای آموزش و ارتقای دانش مشاوران مراکز علمی کاربردی منطقه 5 برگزار گردد و واحدهای استانی اسامی فراگیران را به منظور برنامه ریزی به واحد استانی کردستان ارسال نمایند.

درادامه هریک از روسای واحد استانی و کارشناسان و معاونین آموزشی منطقه 5 جداگانه در خصوص موضوعات  آموزشی مرتبط با مراکز علمی کاربردی تحت نظارت خود و اقدامات انجام شده در جهت رفع و بهبود آن بحث و تبادل نظر نموده و پیشنهاداتی برای تعیین تکلیف مراکز معین و اتمام امورات فارغ التحصیلی دانشجویان برخی از مراکز منحل شده ارائه دادند.

کلید واژه ها: نشست روسای منطقه 5 دانشگاه علمی کاربردیدانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه


نظر شما :