نشست بصیرتی تبیین سیره حضرت زهرا(س) در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه برگزار شد

۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۰ کد : ۵۳۲۹۳ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه: همزمان با ایام فاطمیه(س) نشست بصیرتی تبیین سیره حضرت فاطمه زهرا(س) در موضوع ((روشنگری و دفاع از ولایت تا شهادت)) در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه با همکاری بسیج کارکنان واحد استانی به صورت مجازی، برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام اسدی امام جماعت واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه: به تشریح ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه الزهرا(س) و دفاع آن حضرت از حریم ولایت ائمه اطهار(ع) که به شهادت ایشان منجر شد، پرداختند.

در ادامه این نشست مجازی، حجت الاسلام اسدی ویژگی های لازم جهت تاسی به سیره حضرت زهرا(س) با هدف روشنگری و هدایت مردم جامعه را برشمرد و گفت: شفافیت و روشن بودن مطالب، سندیت و داشتن پایه و اساس اظهارات، حکیمانه بودن بیانات، اشرافیت به مطالب ارائه شده و شجاعت در بیان حقایق، پنج ویژگی اصلی راه درست روشنگری در جامعه است.

امام جماعت واحد استانی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را نمونه های از تاسی کنندگان به سیره حضرت زهرا(س) در عصر حاضر اعلام کرد و افزود: اگر دفاع حضرت زهرا(س) از امام زمان خود حضرت علی(ع) نبود، پیوند خاتمیت و امامت اتفاق نمی افتاد و بسیاری از منابع فقهی اسلام ناب محمدی تحریف می شد.

کلید واژه ها: نشست بصیرتی ایام فاطمیه دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه بسیج کارکنان


نظر شما :