اخبار - آرشیو

ثبت نام در پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی

ثبت نام در پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه، سامانه ثبت نام از متقاضیان شرکت در پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو سطح الف؛ دانشجویان و ب؛ اعضاء هیئت علمی، مدرسین و کارکنان از تاریخ ۹۷/۱۱/۱۵ آغاز به کار نموده است.

ادامه مطلب
دانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در راهپیمایی ۲۳ فروردین ۹۸ شرکت نمودند
با صدور بیانیه

دانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در راهپیمایی ۲۳ فروردین ۹۸ شرکت نمودند گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: دانشجویان ، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه با حضور در راهپیمایی ۲۳ فروردین ۹۸ اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کردند.

ادامه مطلب

دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه، همزمان با سالروز ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، دانشگاه جامع علمی کاربردی با صدور بیانیه‌ای اقدام مذبوحانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد.

ادامه مطلب
جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی جهت سیل زدگان  لرستان

جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی جهت سیل زدگان لرستان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه با هماهنگی به عمل آمده با سازمان مرکزی دانشگاه، جهت کمک به خانواده های آسیب دیده از سیل ویرانگر اخیر در استان لرستان و به ویژه شهرهای پلدختر و معمولان و روستاهای تابعه، نسبت به جمع آوری کمک های نقدی اقدام می نماید.

ادامه مطلب